Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Witaj 2017!!!!!!!!

 

Witaj 2017!!!!!!!!

 

 

 

            Powitajmy kolejne wyzwania, przeszkody i nagrody zamknięte w czasie jednego roku. To co było i stało się już się nie odstanie więc wyciągnijmy wnioski, zapamiętajmy naukę z wydarzeń i szukajmy nowych rozwiązań i motywacji.

 

            Oczywiste jest, że dla każdego energia roku będzie inna. Wynika to z różnicy wyzwań, obciążeń karmicznych i akceptacji zachodzących zdarzeń. Jednak ogólny charakter i możliwości otwierają się dla każdego i to od nas zależy czy z tego skorzystamy czy nie.

 

            Można pokusić się o bardziej precyzyjne prognozy z przyporządkowaniem roku urodzenia (oczywiście pełna data urodzenia to maximum precyzji).

 

I tak urodzeni w latach:

 

 

 

- 1949, 1958, 1967, 1976, 1985, 1994

 

Będą pod wpływem energii runy Hagalaz, co oznacza, że doświadczą największych zmian w 2017 roku. Zeszły rok 2016 nie był dla nich łatwy, gdyż do głosu doszła karma – zarówno tworzyli karmę jak i spłacali, najczęściej na polu relacji międzyludzkich. Ten rok spędzą pod wyjątkową opieką anielską, które to siły pilnować będą przebiegu zmian, pocieszać i wskazywać pozytywy nadchodzących zmian. To również okres cudów, zaskakujących zbiegów okoliczności i magicznych działań. Na nudę nie będą narzekać. Wszystko albo nic! Uwaga na kości i zęby.

 

 

 

- 1950

 

To okres nowych początków. Runa Fehu rozgości się na całego. Zaleca się utrzymanie dynamiki, pracę nad ciałem, materią (pieniędzmi również) i wszystkiego, co leży u podstaw pierwotnych instynktów. Jeśli seks to zmysłowy do utraty tchu, jeśli jedzenie to pikantne. Planować działania ryzykowne, ale krótkodystansowe, nie wymagające dużego wysiłku fizycznego oraz intelektualnego. Przyjrzeć się należy sercu i układowi krwionośnemu, zapobiegać stanom zapalnym w organizmie – uwaga na komórki rakowe!!! To dobry czas na oczyszczanie głodówką i trening cardio.

 

 

 

- 1951, 1960

 

Runa Uruz wymagać będzie cierpliwości, wytrwałości, uporu i konsekwencji w działaniu. To czas próby ile dacie radę udźwignąć i znieść niedogodności losu. Aby wyjść obronną ręką należy nade wszystko zachować zimną krew, nie dać ponieść się emocjom i żyć w równowadze na wszystkich płaszczyznach. Urodzeni w tych latach często odwołują się do sprawiedliwości, ale niestety nie potrafią w należyty sposób ocenić i wywarzyć sytuacji. Pamiętajcie, że kara boska nie istnieje, a jedynie wyrównuje się energia. Zacisnąć zęby, robić swoje i żyć w przekonaniu, że macie dokładnie to, co jest wam w danej chwili potrzebne. Popracujcie nad układem immunologicznym i wzmacniajcie organizm mądrym odżywianiem i ruchem fizycznym.

 

 

 

- 1952, 1961, 1970

 

Thurisaz wejdzie w wasze życie i sprawdzi na ile potraficie kontrolować emocje. To wymagający olbrzym, który uwielbia pokojowe rozwiązania. Walczcie o swoje siłą argumentu i mądrego słowa, nie dajcie się wciągnąć w brudne gierki – kawa na ławę. Urodzeni w tych latach to męczennicy, którzy najpierw z czegoś rezygnują na rzecz innych a później męczą się w danej sytuacji. Każda niedogodna sytuacja powstała z waszej inicjatywy, a nie z woli złego losu. Jeśli szukacie nowych dróg i misji życiowej to podpowiedź przyjdzie z Internetu i środków masowego przekazu. Miejcie oczy szeroko otwarte. Zdrowotnie pilnujcie stresu, aby nie popaść w nerwice. Dbajcie o relaks, polecam medytacje, masaże i pobyt na łonie natury.

 

 

 

- 1953, 1962, 1971, 1980

 

Witaj rozwago i spokoju Ansuz. Czas na przemyślenia, plany, naukę i medytacje. Połącz się z „górą”, zaufaj i daj się poprowadzić. Wprowadź do swojego życia odrobinę mistycyzmu. Uwierz, że nie tylko to, co widać, istnieje w rzeczywistości. Są sprawy przeciwstawne materii.  Zwróć uwagę na słowa, jak łatwo nimi manipulować, mogą wyrządzić wiele dobra jak i zła. Kontroluj to co mówisz i obserwuj to co do ciebie dociera. Zaufaj intuicji, twoja nadświadomość wie najlepiej czego ci trzeba. Dbaj o odporność, gdyż każdy jej spadek odbije się na twoim gardle. To twój najsłabszy punkt. Oczyszczaj czakrę gardła i wypowiadaj tylko wysokowibracyjne słowa. Możesz być dobrym mediatorem w sprawach spornych. I nie zapomnij, że kto pyta nie błądzi.

 

 

 

- 1954, 1963, 1972, 1981, 1990

 

Te roczniki same w sobie są dość złożone. U ich podstaw leży współpraca z innymi, pokonywanie przeszkód i problemów na tle materialnym, finansowym i rodzinnym. W tym roku w ich warstwową naturę wkroczy runa Raido. Trzeba zakasać rękawy i zabrać się do porządkowania starych, zastygłych spraw. Kto wie, czy czasami nie trzeba będzie stać się dla innych, bardziej zagubionych, przywódcą, mentorem. Róbcie to delikatnie i z wielka ostrożnością. Nie jest istotne to, czego wy chcecie, ale co jest korzystne dla innych. To dobry moment na podróże, przecieranie nowych szlaków, ruch sam w sobie, na zmiany i realizację planów dokonanych rok wcześniej. Nie ma kompromisów. To co zostało ustalone ma zostać wykonane! Wyjdź z ukrycia, zareklamuj się i przedstaw światu – zostań zauważonym. Uwaga na wszelkie narządy podwójne, jak nerki, oczy, uszy itd.

 

 

 

- 1955, 1964, 1973, 1982, 1991

 

Kenaz zachęca do twórczej pracy. Cokolwiek nie robisz spraw, aby było uduchowione i nasączone miłością, pasją i zaangażowaniem. Rób to z uporem, konsekwentnie, nawet jeśli będziesz musiał coś poprawiać lub robić od nowa. Zadbaj też o innych. Ludzie będą lgnąć do ciebie, rodzinie staniesz się niezbędny. Zadbaj o męża, dzieci, atmosferę i klimat waszego gniazdka. Otwórz szeroko drzwi do twojego domu, niech przy twoim cieple ogrzeją się inni. Wszechświat zwróci ci czas i energię z nawiązką. Ludzie będą podsuwać ci pomysły, motywować i inspirować do twórczej pracy. Twoje otoczenie ma być ładne i harmonijne. Zwróć uwagę na skórę, unikaj poparzeń słonecznych i pielęgnuj swoje ciało. Zalecana dieta oczyszczającą, wyrzucająca z organizmu  komórki rakowe.

 

 

 

- 1956, 1965, 1974, 1983, 1992

 

Płynne i emocjonalne z was istoty, z ukrytymi, nieograniczonymi możliwościami. Wy sami jesteście dla siebie granicą. Ulegacie ciągłym zachwianiom, niepewnością i emocjonalnym dołkom. Runa Gebo nawołuje do zrównoważenia siebie na wszystkich polach i aspektach życia. Nie przesadzaj z obdarowywaniem, ale też nie oczekuj niczego w zamian. Fortuna wynagrodzi cię na twoja hojność w innym czasie i miejscu. Możesz liczyć na niespodziewane przejawy serdeczności ze strony ludzi i podarunki. Nie waż, nie dziel i ciągle nie przeliczaj co się opłaca a co nie. Czasami spontanicznie warto coś zrobić bez konkretnego powodu. Przyjrzyj się swoim relacjom z partnerem i najbliższymi, niech staną się serdecznie poprawne. Jeśli nie masz jeszcze nikogo bliskiego, to pojawi się okazja do poznania kogoś ciekawego pod warunkiem, że z góry nie przykleisz mu etykiety „nie dla mnie”. Hormony to teraz twój słaby punkt.

 

 

 

- 1957, 1966, 1975, 1984, 1993

 

Skryte, nieodgadnione osobowości. Otwieracie się tylko dla nielicznych. Wunjo zachęcać będzie do poznawania ludzi. To dla was rok siania i zbierania karmy. Wciągnie was wir nieskończoności i przeznaczenia. Może nie być łatwo. Nie odmawiajcie sobie jednak przyjemności udziału w spotkaniach towarzyskich i rodzinnych. Radujcie się z innymi. Obserwujcie ludzi i uczcie się na ich błędach. Jeśli oczekujecie od losu łaskawości fortuny to zagrajcie w grę liczbową. Może się poszczęścić. Unikajcie wirusów i bakterii.

 

 

 

- 1959, 1968, 1977, 1986, 1995

 

Jak wody potrzebujecie rodziny, jej ciepła, spokoju i bezpieczeństwa. To wasz azyl i podstawa egzystencji. Ten rok upłynie wam w energii runy Naudiz. Staniecie na skrzyżowaniu dróg i konieczności podjęcia trudnych decyzji.  Energia Naudiz oznacza nową drogę, nowe możliwości, pokonanie przeszkód. Nie bójcie się wyzwań, podejmijcie trud i wyznaczcie sobie nowe szlaki, nowy zawód, nowe towarzystwo, a być może nową rodzinę. Dla tych, którzy pogrążeni są w beznadziejnej sytuacji mam wiadomość, że światełko nadziei i pomocy tli się w oddali. Nie traćcie nadziei. Pomoc nadchodzi. Chrońcie narządy ruchu, mięśnie stawy, ścięgna.

 

 

 

- 1969, 1978, 1987

 

Jest wam pisana praca nad materią, walka o nią, nauka radzenia sobie z posiadanym majątkiem lub jego brakiem. W tym roku króluje w waszych przestrzeniach runa Isa. Niby lodowata, a jednak dająca schronienie. Możecie mieć potrzebę zaszycia się z dala od zgiełku życia, zamknąć w swoim wnętrzu z myślami, rozważaniami. Będziecie jak w kokonie troszkę obojętni na to co wokół dziać się będzie. Isa daje bezpieczeństwo i tego łaknąć najbardziej będziecie. Pamiętajcie jednak, żeby nie popadać w przesadę i nie odpływać zbyt z daleko w przestworzach myśli nieskończonych. Żyjecie tu i teraz i to jest najważniejsze. W negatywnym aspekcie runa ta może wciągać w depresyjne klimaty i ciemne zakamarki umysłu. Nie wariujcie. Jak coś takiego zauważycie to natychmiast wyrwijcie się do ludzi, by ogrzać się przy ich cieple. Nie bądźcie zbyt oschli i zimni, bo odstraszycie nawet tych najżyczliwszych. Uważajcie na umysł, trzymajcie go w świetle, bo może robić psikusy oraz na wyziębienia.

 

- 1979, 1988

 

Praca, wytrwałość i upór leży u podstaw waszej egzystencji. Los tak będzie manipulować waszym życiem, abyście przepracowali powyższe cechy. A tym roku wejdziecie w energię runy Jera, czyli pracy i dobrobytu, ale tylko dla sumiennych pracusiów. Nie ma miejsca dla leniuchów! Bądźcie płodni w pomysły, przebiegli i przewidujący. Nie zazdrośćcie i nie oglądajcie się na to co posiadają inni. Dla każdego jest inny moment na dostatek i sukces. Trzeba zakasać rękawy,  siać, pielęgnować i doglądać ziarna. Plony zbiera się jesienią. Nie zapomnijcie odłożyć na zimowe trudy troszkę z osiągniętych plonów. Żyjcie w jednym rytmie z przyrodą. Odżywiajcie się sezonowo i uważajcie na sezonowe choroby.

 

 

 

- 1989

 

Jesteście prawdziwymi olbrzymami, wiele zniesiecie i niezależnie jak ciężko by nie było to jakoś zawsze dajecie sobie radę. W tym roku Eihwaz zagości w waszych progach i zachęcać będzie do przemyśleń, rozważań i podsumowań. Mówi: „Zastanów się 3 razy nim coś zrobisz, nie bądź impulsywny, działaj mądrze, obmyśl taktykę, stań się łowcą, który obserwuje przyczajony i w odpowiednim momencie działa. Wiele już masz i jeszcze wiele możesz osiągnąć, ale dbaj by pogoń za „więcej” nie spowodowała utraty tego co już masz.” Runa ta jest mistyczna i nakłania do głębokiego poznania samego siebie. Możecie odkryć swoją nową twarz, dla was zupełnie nieznaną. Wystrzegajcie się agresji, grajcie tylko fair play. Cieszcie się dobrym zdrowiem i kontrolujcie stres, bo tylko on może sprowadzić na was choroby.

 

 

 

A ogólnie? Energia roku będzie męska, czyli walki murowane. Do gry dołączą pierwotne energie instynktu przetrwania, pożądania, materialne pojmowanie świata. Nie raz w mediach usłyszymy o oszustwach, gwałtach i mordach. Dla osób uduchowionych to niedobry omen. Nie bójcie się. Przetrwamy. W pozytywnym aspekcie energie nawołują do honorowej walki w poczuciu poszanowania przeciwnika. Jeśli musicie walczyć niech będzie to miecz światła, a nie ciemności. Pojawią się szanse na nowe ścieżki, nowe drogi poznania, nowe możliwości zarobkowania. Tym, którym dzisiaj czegoś brakuje fortuna wskaże drogi wyjścia z trudnej sytuacji, da możliwość obrony. To dobry czas na powiększenie rodziny, potomstwo. Bóg skierował swój wzrok na ziemię i obserwuje to co się dzieje. Wyciągajmy ręce do Niego i prośmy o prowadzenie, natchnienie i napełnienie światłem umysłu i serc ludziom wpływowym. Pamiętajcie, że ziarno wzrasta w ciemności i pnie się ku świetle.

 

W 2017 roku opiekować się nami będzie biały boski promień, którego mentorem jest Archanioł Gabriel. Jeśli Gabriel to bardzo blisko jest również Archanioł Michał. Pierwszy z nich przynosi posłannictwo od Najwyższego, opiekuje się dziećmi i rodzinami, a drugi pilnuje sprawiedliwości boskiej i ochrania przed złem i ciemnością. Przywołujcie tych rycerzy w chwili trudu i zwątpienia. Pomogą.

 

Kolejnym wielkim księciem anielskiej hierarchii, który przejmie opiekę nad nami jest VEHUIAH. Jest pierwszym aniołem z Chóru Serafinów, znajdujących się najbliżej Boga. To bardzo wysokowibracyjna istota, również reprezentująca biały boski promień energii. Zapowiada zejście energii Chrystusowych. Jest pomostem między miłością i mądrością. Wspiera wszystkich tych, którzy wkraczają na nową drogę, są prekursorami i nowatorami. Wspiera w trudnościach i rozwoju duchowym. Chroni, uzdrawia, pomaga przełamać negatywną karmę, wyzwala, budzi duchowo, wspiera w osiągnięciu dobrobytu oraz honorowej walce. Nakłania do pojednania ducha z materią. Przychodzi przywołany w każdym niebezpieczeństwie. Jest wibracją  leczącą z chorób karmicznych i duchowych. Nakłania do medytacji z nim po uprzednim oczyszczeniu ciała w tonach wysokowibracyjnych dźwięków (gongi, kamertony). Poproszony zsyła gotowym na to Bożego Ducha, energię tworzenia i ogień życia.

 

Już mam pragnienie go przywołać, aby poprowadził mnie nową ścieżką. Aniele Vehuiah’u, Aniele Vehuiah’u, Aniele Vehuiah’u przybądź proszę tu i teraz, natchnij mnie i prowadź boską ścieżką światła oraz każdego, który to przeczyta i wyrazi taką Wolę. Dziękuję. Dokonało się!