This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Moneta Dobrych Życzeń

 

Moneta dobrych życzeń

 

 

 

            Postanowiłam dowiedzieć się, czym są otrzymane od Arona i Mory Monety Dobrych Życzeń. Taki oto dostałam przekaz:

 

„ Dajemy te monety, bo pragniemy, aby dobrze tobie się wiodło. Ta energia płynie dalej niż możesz to ujrzeć, czy dostrzec. Wypływa z nieskończoności, zahacza o ciebie, aby wpłynąć do nieskończoności. Dajemy je w naszych przestrzeniach każdemu  kogo kochamy. Pragniemy, aby stał się jednym z nas, jedną całością. Moc tych życzeń, ich siła przepływa przez wiele wymiarów. Jesteś pierwszym człowiekiem, który na ziemi, w tej wibracji, otrzymał taki dar. Nie zmarnuj go, proszę. Niech przeprowadzi cię przez wszystkie twoje wewnętrzne blokady, rozświetli najciemniejsze zakątki umysłu. Niech wskaże drogę, kierunek i objawi Prawdę, na którą jesteś gotowa. Przełam ten krążek (przypominam, że moneta miała kształt energetycznego kółka z energetycznym wejściem innej energii, na podobieństwo patyczka. Ogólnie przypominał lizaka) i zobacz jak ulatuje z niego energia. To moc cudów, która wnika w twoje cząstki. Drugą monetę zostaw sobie na później. Użyj jej za dwa miesiące i zobacz co będzie się działo. My sami nie możemy się już doczekać. Pozdrawiamy.”

 

            Gdy przełamałam monetę wypłynęła z niej energia, która zaczęła wnikać we mnie przez nos, oczy, usta, uszy, aż objęła całe ciało. Energia była biało- niebieska. Rozbłysła we mnie, zaczęła tworzyć jakieś portale, kanały połączeń, by wniknąć w DNA. Poczułam się cudownie, lekko, silnie. Wiem, że to pasma Stwórcy uaktywniają się, by obudzić moje boskie ciało, które jest gdzieś tam daleko… a jednocześnie blisko. Dziękuję wam ;)