Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sztuka rozróżniania

Rozróżnianie

 

Zatrważają mnie, a wręcz mrożą krew w żyłach przeżycia - doświadczenia ludzi spotykanych przeze mnie na mojej drodze nauczyciela. Każdy wywodzi się z innych kręgów i ma za sobą różne sytuacje dotyczące kontaktów z osobami zajmującymi się dziedzinami ezoteryki typu: egzorcyści, tarociści, wróżki, uzdrowiciele itd.

            Nie jest nagannym szukać pomocy u takich osób, ale apeluję, aby wybierać rozważnie i nie traktować ich jak guru czy mistrzów wszechmogących. Nie mylić tego z szacunkiem dla ich pracy.

Gdy jesteśmy w rozpaczy to szukamy niekonwencjonalnych metod rozwiązań problemów czy chorób. Pamiętajmy jednak o zaufaniu do samego siebie, do swojego Opiekuna Duchowego i nie otwierajmy się na wszystko co do nas przychodzi.

Nie jest tajemnicą, że osoby, które potrafią manipulować energiami mają możliwość czynienia wiele dobrego dla drugiego człowieka, ale równie dobrze szkodzenia. Czasami bywa tak, że taki zagubiony energoterapeuta podłącza się energetycznie do swoich pacjentów czy uczniów. Oni mu ufają i nawet nikomu nie przyjdzie do głowy podejrzewać o kradzież energii lub co gorsza otwarcie kanału dla wejścia sił „innych”. Wszystko co odbywa się bez naszej zgody w ziemskim świecie, w którym obowiązuje Prawo Wolnego Wyboru jest najzwyklejszą zbrodnią.

Objawy? Bardzo proste i widoczne. Zmęczenie, złe sny, napady lękowe, nieumiejętność podejmowania samodzielnych decyzji itp. Jeśli zgłaszamy to osobie, która wykonywała na nas zabieg, a w odpowiedzi usłyszymy, że to objaw oczyszczania to powinno wam zapalić się czerwone światło. To samo jeśli osoba, z którą rozmawiamy nas straszy, przestrzega w sposób, który niczego nie uczy, a jedynie wywołuje atak paniki również proponuję skonfrontować z inną osobą z branży prawdziwość intencji „mistrza”.

Najbardziej niesamowitą, a jednocześnie zatrważającą historię usłyszałam całkiem niedawno od uczestniczki jednego z moich kursów. Nie będę komentować etyki pracy tego człowieka, który poważył się na wydanie takiej opinii. Otóż, kobieta usłyszała z ust terapeuty-egzorcysty, że (cytuję): jej syn ma lucyferyczną duszę (mimo, że 20-latek nie sprawia jakiś skrajnych objawów w zachowaniu), a ex-mąż ma ogon demona!!!!!

LUDZIE!!! RATUNKU!!! Wyobrażacie sobie minę tej kobiety, powstałe lęki, strach i dezorientację??? Ja mogę jedynie się domyślać. Potwornym jest robić coś takiego drugiemu człowiekowi. Gdy sprawdziłam trafność tych twierdzeń wynik wynosił 0% prawdy. Chłopak jest jak wielu w jego wieku, z podobnymi problemami, mąż owszem nie jest fajny, ale do demona to mu daleko. Ręce opadają.

Istoty wywodzące się z przeciwnej strony światła nie próżnują i ciągle podsycają w człowieku strach działając poprzez innych ludzi, sytuacje, czy sny. Gdy usłyszycie, że wchodzenie w kanał boskiego światła (nie mylić z podróżami astralnymi) jest niebezpieczne, bo różne istoty mogą zaatakować, to w tym momencie warto by sprecyzować i uściślić informacje. Żyjemy w świecie, gdzie obowiązuje prawo wolnej woli i nikomu nie wolno go łamać. Wniosek: nie stanie się nic na co nie wyrazisz zgody. Owszem mogą próbować, podszywać się pod istoty boskie, kusić, zwodzić itd., ale jeśli zachowasz wiarę i będziesz przestrzegać zasad BHP pracy po drugiej stronie nic ci nie grozi.

Jakie zasady BHP? Stare jak człowiek. Obecność Anioła Stróża ;), przywoływanie aniołów i archaniołów w intencji ochrony jest skuteczne w 100%. Warunek – czystość naszych intencji. Jeśli nie zamierzasz szkodzić sobie i innym jesteś bezpieczny, a istoty anielskie będą służyć pomocą. Zdradzę mój sposób: zawsze proszę Archanioła Michała, żeby dotarło do mnie tylko to, co będzie dla mnie dobre i potrzebne w mojej drodze życiowej. Wówczas, nawet jeśli ktoś działa nieczystymi intencjami, to skutki tego po prostu nie mają do mnie dostępu.

Najbardziej atakują nasi szanowni koledzy z drugiej strony, gdy zaczynamy się budzić, szukać odpowiedzi i pomagać sobie i innymi. Wtedy rzucają się i zastraszają, chcą zniechęcić, udowodnić, że to nie dla ciebie, żebyś siedział cicho. Jednak później, gdy zgromadzisz w swoim sercu prawdziwie boskie światło i otworzysz je, zaczniesz kochać siebie i drugiego człowieka, przestaniesz wchodzić w emocje i tym samym osiągniesz wolność i kontrolę – staniesz się niewidzialny dla sił ciemności.

Podsumowanie:

Pamiętaj, nie ma się czego bać. Nic nie mogą ci zrobić bez twojej zgody. Pozwalając zasiać w sobie strach stajesz się marionetką w nieczystych rękach. Pilnuj tylko własnych intencji, czystości serca, a znikniesz z ich mapy. Wszechświat jest wielki, niezmierzony, wymiary nie mają końca, ludzkie  pojmowanie jest ograniczone, ale nasze możliwości jak wszechświat są jeszcze przez nas samych nieodkryte. Szukaj siebie, swojego miejsca, poproś o światło i daj się poprowadzić. Ufaj sobie i nie miej innych mistrzów ponad siebie. Jest Bóg i jesteś Ty… reszta jest dodatkiem, torem przeszkód, na którym zdobywasz umiejętności, odznaki i uczysz się bycia doskonałym. Naucz się dokonywać właściwych wyborów, rozróżniać światło od ciemności i życie w luksusie od prawdziwego szczęścia.