Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Runiczna prognoza na 2013 rok

2013

Cóż przyniesie?

 

Rok 2013 będzie nam płynął w wibracji runy Kenaz

Co to oznacza? Czego możemy się spodziewać?

Wbrew temu co twierdzą inni, ja uważam, że ten rok będzie odnową, nowym powiewem i twórczą, kreatywną odradzającą siłą. Będzie sprzyjał powstającym projektom, realizacjom opartym na pomysłowości, oryginalności i niepowtarzalności.

Kenaz mówi:

Wymyślaj sam i nie kopiuj tego co już było. Wsłuchaj się we własną siłę tworzenia, gdyż to co dotychczas uznawałeś za niemożliwe przy twojej wytężonej, zorganizowanej pracy zrealizujesz bez przeszkód. Nie słuchaj podszeptów „życzliwych” i sam stań się kowalem własnego losu. Niczego nie odwlekaj i przed niczym się nie cofaj o ile jesteś przekonany o własnej racji. Nie daj dognieść się systemowi oraz utartym dogmatom. Ci,  którzy się cofną mogą żałować swojej decyzji. To tak, jakbyś zatrzymał się przed samą metą i zrezygnował ze zwycięstwa. Przyjdą do nas różne okazje, ale żeby móc z nich skorzystać trzeba będzie podejmować decyzje szybko, bez większego zastanowienia i rozważania. Kuj żelazo póki gorące. Bądź odważny i nie zatruwaj się lękiem.

2013 rok zachęca do systematycznej, zorganizowanej, ale jakże twórczej  pracy. Zapewnia płodność na wszystkich płaszczyznach życia. Możemy spodziewać się potomka, nowego źródła dochodu lub zupełnie niespodziewanego przypływu weny. Popierać będzie zawieranie związków małżeńskich oraz powiększanie rodziny. Natomiast dla związków, które były niezdrowe nastąpi czas uwolnienia – każdy pójdzie w swoją stronę. Jednak to nie powód do zmartwienia, ponieważ rok 2013 będzie łaskaw dla samotnych i gwarantuje namiętne spotkania oraz nowe znajomości.

Postawmy również na jakość, a nie ilość. Kenaz bowiem sprzyja dobremu smakowi, gustowi i klasie, dlatego przy zakupach nie oszczędzajmy głupio. Niech to będą dobre gatunkowo rzeczy.

W tym roku wystrzegajmy się pożarów, poparzeń oraz wszelkiego rodzaju ukąszeń, gdyż będą mocno dokuczliwe. Zadbajmy również o cerę i skórę całego ciała, gdyż będzie bardziej podatna na uczulenia czy alergie.

Życzę wszystkim, aby ten rok przyniósł nowy, lepszy początek, sypnął okazjami i niesamowitymi pomysłami na życie.