Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Serdecznie witam,

To strona dla tych, którzy szukają pomocy lub/i tych którzy chcą się rozwijać duchowo - DOKNĄĆ NIEWIDZIALNEGO.          

Pomagam poprzez energetyczne działanie na subtelne struktury człowieka. Celem moich działań jest uzdrowienie ciała fizycznego człowieka, ścieżek życiowych i poprawa materialnego bytu.

 

 

Uzdrawiam (również na odległość):

 

 

- Duszę i ciała z chorób (choroby nowotworowe, cywilizacyjne, bóle niewiadomego pochodzenia, niepłodność oraz wiele innych)

 

 

- ścieżki życiowe dotyczące miłości, spełnienia w związku i rodzinie oraz sfery zawodowe (przysięgi czystości, klątwy i programy niezasługiwania)

 

 - działam na trudne sytuacje finansowe, wszelkie braki i niespełnienia (klątwy ubóstwa, przysięgi ubóstwa, programy niezasługiwania)

 

 

- układam uzdrawiające modlitwy Huny i JAM JEST w celu przemodlenia problemu w całym drzewie genealogicznym (dla złożonych problemów w karmie rodowej, klątwach rodowych i chorobach dziedziczonych z innych wcieleń)

 

 

- relacje rodzinne i zawodowe

 

- sytuacje finansowe firm

 

 Wysokowibracyjna, świetlista energia przechodzi przez moje dłonie, wahadło i  Runy. Oczyszczam z nawiedzeń, opętań, złorzeczeń, podłączeń i klątw. Usuwam negatywne programy duszy na wszystkich poziomach, łączę z nadduszą i uaktywniam program naprawy. Pomagają mi aniołowie oraz bracia z Miasta Orin. Zmodyfikowałam metodę SRT i 2punktu w autorską metodę uzdrawiania.

Uczę ludzi poprawnego myślenia, właściwej oceny sytuacji, aby ich umysł rodził piękne energie i najlepsze rozwiązania. Strach jest zgubą dla wszelkich działań.

Układam uzdrawiające modlitwy indywidualnie sprecyzowane, w których odwołuję się na zasadach Huny do obudzenia i przejęcia świadomości przez JAM JEST. Modlitwa to potężna moc, a gdy posiada się wiedzę jak i z kim ją przeprowadzić - działa cuda!!!

Prowadzę warsztaty podnoszące świadomość, uczące jasnowidzenia, otwierania duszy na światło Ojca. Informacje znajdziesz w AKTUALNOŚCIACH.

 

Po latach szkoleń, treningów i doświadczeń wypracowałam własną technikę manipulowania wysokowibracyjnymi energiami w celu uzdrowienia ciała i naprawy życia. Łączę wiedzę z bioenergoterapii, Run, numerologii, matrycy energetycznej (dwu punkt), terapii czaszkowo-krzyżowej, SRT (Spiritual Response Therapy), angeologii, Orinu. Pracę opieram na zdolności jasnowidzenia dzięki czemu łatwiej mi ukierunkować energię. Ponadto robię wgląd w poprzednie wcielenia w celu wykasowania zgubnych programów, analizuję stan duszy - jej wiek, etap i rolę do przepracowania - oraz analizę psychometryczną

 

W celu umówienia konsultacji i leczenia na odległość proszę dzwonić pod nr tel. 883455299