This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Serdecznie witam,

Zapraszam tych, którzy chcą się rozwijać, uczyć jasnowidzieć, wchodzić w stany, w których dusza styka się z Duchem. To strona dla mistyków, ludzi ciekawych spraw niedotykalnych. Być może czujesz się zmęczony własnym narzekaniem i postanowiłeś rozszerzyć samoświadomość, zdolności energetyczne, aby wspiąć się na szczyty duchowe i odzyskać kontrolę nad własnym życiem.

Jeśli jesteś poszukiwaczem astralnych przygód i pragniesz wchodzić w wysokie światy energetyczne, to dobrze trafiłeś. Być może zechcesz się uczyć wraz ze mną i odkrywać nowe drogi do Źródła Wszystkości - zapraszam. Jeśli chcesz nauczyć się poprawnie myśleć i oceniać sytuację, zapanować nad emocjami i strachem oraz manipulować energią dla poprawy jakości życia lub zdrowia - zapraszam na zajęcia warsztatowe. Terminarz w Aktualnościach.


Moja droga do Poznania wiodła różnymi szlakami. Nie wszystkie były dobre. Niektóre zwodziły na manowce, inne były ślepym zaułkiem, a inne sprawiały, że zaczynałam od nowa. Gdyby nie te trudności nie wiedziałabym kim jestem i gdzie zmierzam. Ważne, że nie zatraciłam swojego człowieczeństwa, nie sprzedałam się mamonie i udało mi się utrzymać na drodze Światła.

Ciężko pracowałam nad sobą, by zbudować Moc dla umiejętności pomagania sobie i innym. Dziś swoim działaniem energetycznym potrafię:

- ściągać podpięcia, odcinać podłączenia, kasować opętania

- oczyszczać przestrzeń egzystencjalną

- ustawić strukturę przestrzeni  i ścieżki losu

- zdiagnozować przyczynę choroby

- uzdrawiać ciało fizyczne jako skutek uboczny powyższych działań

- janowidzieć, aby podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie zgodne z 

  Planem Całości

- odczytywać skale astralne pracując wahadłem, aby móc odnaleźć

  przyczynę problemu


Działam w asyście istot z astralnego miasta Orin oraz Edenu.


Strona polecana:

www.popko.pl