Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Serdecznie witam,

To strona dla tych, którzy szukają odpowiedzi na postawione pytania pochodzące z wnętrza. Dla tych, którzy czują iluzję tego świata, jego fałszywą powłokę. A przecież Ziemia jest taka piękna i została nam, ludziom, podarowana. Mamy tu wszystko czego potrzebuje człowiek, aby odczuwać szczęście i spełnienie. Dlaczego więc tak nie jest?

Jesteś zagubiony i nie potrafisz podjąć decyzji, brak ci odwagi, siły, wewnętrznej mocy? Rozejrzyj się po tej stronie, poczytaj artykuły, podnieś swoją świadomość.

Jeśli ci to nie wystarczy możesz umówić się ze mną na konsultację. Wspólnie poszukamy odpowiedzi zaglądając w twoją przeszłość lub przyszłość. Gdy jednak stwierdzisz, że twoja dusza pragnie wzrastać i rozwijać się weź udział w moich zajęciach, warsztatach, medytacjach, które odbywają się na terenie całej Polski. W rubryce AKTUALNOŚCI znajdziesz szczegóły.  

PONADTO ZAPRASZAM NA:

- doradztwo duchowe 

- psychologiczne portrety z daty urodzenia

(z tego portretu możesz się dowiedzieć o swoich indywidualnych predyspozycjach, czym zostałeś obdarzony, problemach, które staną ci na drodze, czego  możesz się spodziewać w życiu, jaki schemat działania jest tobie przypisany, o swojej podświadomości, ukrytych lękach i obawach i wielu, wielu innych, życiowych sprawach)

- portrety partnerskie

(możesz dowiedzieć sie czego spodziewać sie po swoim partnerze, czy jest szansa na uratowanie związku lub czy ma sens go kontynuować, czy jest to związek karmiczny, co macie ze sobą do przepracowania, na czym powinniście się koncentrować, jaka ścieżka życia jest wam pisana itd)

- analiza duszy - określenie jej wieku, roli, postawy w tym życiu

- uzdrawianie i oczyszczanie energetyczne ciał, uwalnianie miejsc i ludzi od podłączeń

 Rozgość się, poczytaj, pomyśl...