Serdecznie witam,

Zapraszam tych, którzy chcą się rozwijać, uczyć jasnowidzieć, wchodzić w stany, w których dusza styka się z Duchem. To strona dla mistyków, ludzi ciekawych spraw niedotykalnych. Być może czujesz się zmęczony własnym narzekaniem i postanowiłeś rozszerzyć samoświadomość, zdolności energetyczne, aby wspiąć się na szczyty duchowe i odzyskać kontrolę nad własnym życiem.

Jeśli jesteś poszukiwaczem astralnych przygód i pragniesz wchodzić w wysokie światy energetyczne, to dobrze trafiłeś. Być może zechcesz się uczyć wraz ze mną i odkrywać nowe drogi do Źródła Wszystkości - zapraszam. Jeśli chcesz nauczyć się poprawnie myśleć i oceniać sytuację, zapanować nad emocjami i strachem oraz manipulować energią dla poprawy jakości życia lub zdrowia - zapraszam na zajęcia warsztatowe. Terminarz w Aktualnościach.


Moja droga do Poznania wiodła różnymi szlakami. Nie wszystkie były dobre. Niektóre zwodziły na manowce, inne były ślepym zaułkiem, a inne sprawiały, że zaczynałam od nowa. Gdyby nie te trudności nie wiedziałabym kim jestem i gdzie zmierzam. Ważne, że nie zatraciłam swojego człowieczeństwa, nie sprzedałam się mamonie i udało mi się utrzymać na drodze Światła.

Ciężko pracowałam nad sobą, by zbudować Moc dla umiejętności pomagania sobie i innym. Dziś swoim działaniem energetycznym potrafię:

- ściągać podpięcia, odcinać podłączenia, kasować opętania

- oczyszczać przestrzeń egzystencjalną

- ustawić strukturę przestrzeni  i ścieżki losu

- zdiagnozować przyczynę choroby

- uzdrawiać ciało fizyczne jako skutek uboczny powyższych działań

- janowidzieć, aby podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie zgodne z 

  Planem Całości

- odczytywać skale astralne pracując wahadłem, aby móc odnaleźć

  przyczynę problemu


Działam w asyście istot z astralnego miasta Orin oraz Edenu.


Strona polecana:

www.popko.pl