Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Serdecznie witam,

          Jestem Wojownikiem Światła więc walczę o siebie i innych, o godne życie w świetle tej Ziemi. Widzę i słyszę przekazy, które mają naprawiać nas i przestrzeń, w której egzystujemy. Mamy prawo do życia w radości i szczęściu. Dary, które posiadam mają służyć dobru ogólnemu, każdemu, kto budzi się w Duchu oraz tym, którzy mimo, iż śpią dzięki swej dobroci zasługują na pomoc.

           Jesteś zagubiony i nie potrafisz podjąć decyzji, brak ci odwagi, siły, wewnętrznej mocy? Rozejrzyj się po tej stronie, poczytaj artykuły, podnieś swoją świadomość.

Pracuję energią poprzez dłonie, wahadło, czy Runy. Oczyszczam z nawiedzeń, opętań, złorzeczeń, podłączeń i klątw. Usuwam negatywne programy duszy na wszystkich poziomach, łączę z nadduszą i uaktywniam program naprawy. Pomagają mi aniołowie oraz bracia z Miasta Orin.

Prowadzę warsztaty podnoszące świadomość, uczące jasnowidzenia, otwierania duszy na światło Ojca. Informacje znajdziesz w AKTUALNOŚCIACH. Ponadto, w nurtującej Ciebie sprawie możesz umówić się na konsultację pod nr tel. 883 455 299

 

PONADTO ZAPRASZAM NA:

- doradztwo duchowe 

- psychologiczne portrety z daty urodzenia

(z tego portretu możesz się dowiedzieć o swoich indywidualnych predyspozycjach, czym zostałeś obdarzony, problemach, które staną ci na drodze, czego  możesz się spodziewać w życiu, jaki schemat działania jest tobie przypisany, o swojej podświadomości, ukrytych lękach i obawach i wielu, wielu innych, życiowych sprawach)

- portrety partnerskie

(możesz dowiedzieć sie czego spodziewać sie po swoim partnerze, czy jest szansa na uratowanie związku lub czy ma sens go kontynuować, czy jest to związek karmiczny, co macie ze sobą do przepracowania, na czym powinniście się koncentrować, jaka ścieżka życia jest wam pisana itd)

- analiza duszy - określenie jej wieku, roli, postawy w tym życiu

 

 Rozgość się, poczytaj, pomyśl...