Saint Germain i afirmacje

Saint Germain był hrabią, którego istnienie po raz pierwszy kroniki zarejestrowały  w 1710 w Wenecji. Następnych latach pojawił się w różnych wielkich stolicach Europy. Zachwycał wszystkich swoim intelektem, zdolnościami artystycznymi i biegłą znajomością wielu języków. Inni zazdrościli mu wielkich bogactw i majątku, którymi uwielbiał obdarowywać innych jakby nie miały dla niego wielkiej wartości. Zaczęto plotkować na temat jego długowieczności oraz umiejętności zamiany żelaza w złoto. Oficjalnie zmarł i pochowano go w 1784 roku. Jednak po kilku dniach odkopano trumnę, która okazała się pusta. I tak co jakiś czas Saint-Germain pojawia się wśród ludzi pod różnymi nazwiskami.

Sam Saint Germain przyznawał się do uprawiania alchemii i do wolnomularstwa. Twierdził, że jest Bogiem jak każdy człowiek. Odnalazł zdolność obudzenia w sobie pierwiastka Bożego, którym wszyscy jesteśmy obdarzeni. Często powoływał się na słowa i nauki Jezusa i JAM JEST.

Obecnie rozpowszechnia się „Złotą Księgę” Saint Germain’a, w której opisuje drogę do oświecenia. Słynne są również afirmacje JAM JEST, które powtarzane codziennie podnoszą nasze wibracje, budzą naszą Boskość i otwierają na miłość.

Energia Saint Germain’a jest fioletowa i przypisuję się mu współpracę z Archaniołem Zadkielem. Dbają o postęp w rozwoju ludzkości na ziemi i zwrot ku duchowości. Próbują nas przeprowadzić na wyższy poziom.

Poniżej podaję kilka ciekawych afirmacji polecanych przez Saint Germain’a. Powtarzajmy je najczęściej jak możemy po wcześniejszym wyciszeniu się i kilku głębokich wdechach. Możliwa jest również medytacja, ale to może innym razem ;)

Cytaty z księgi:

„…Życie, we wszelkiej swojej działalności, wszędzie gdzie się przejawia jest BOGIEM W DZIAŁANIU. Ze względu na brak wiedzy o sposobie stosowania myślo - emocji, ludzie stale utrudniają przepływ Esencji Życiowej we wszystkim. Gdyby tak nie było, życie przejawiałoby swoją doskonałość z całą naturalnością.

Naturalną tendencją Życia jest Miłość, Pokój, Piękno, Harmonia i Obfitość. Esencji Życiowej jest obojętne kto jej użyje, toteż nieustannie wypływa by przejawiać coraz to więcej swojej doskonałości i zawsze z tym ożywczym impulsem, który jest jej właściwy….”

 

„…Kiedy mówisz JAM JEST powodujesz, że Bóg zaczyna działać. Gdy mówisz „JAM JEST Władzą Boga Wszechmogącego”, nie ma innej władzy, która mogłaby działać – uwolniłeś i wypuściłeś pełną aktywność Boga. JAM JEST oznacza jestem Bogiem w Działaniu, JAM JEST Życiem, Obfitością, Prawdą teraz przejawioną…”

 

 

Uwolnijmy nasza Boskość afirmując:

 

„JAM  JEST bramą otwartą, której żaden człowiek zamknąć nie może” – gdy chcemy wyrwać się presji innych ludzi

 

„JAM JEST wielka Obfitością Boga widoczną w moim użytkowaniu teraz i zawsze” – gdy chcemy zaspokoić nasze potrzeby materialne i twórcze

 

„JAM JEST  Zmartwychwstanie i Życie” – w trudnych momentach

 

„JAM JEST Potężnym Płomieniem spalającym, który teraz, na zawsze pochłania każdy błąd przeszły i teraźniejszy, jego przyczynę i jądro, jak i każdy zbędny twór, za który moja zewnętrzna istota jest odpowiedzialna” – dla wybaczenia sobie i innym uczynków, oczyszczenie, uwolnienie

 

„JAM JEST panowaniem człowieka. Dokądkolwiek bym się udał JAM JEST Bogiem w Działaniu” – dla pewności siebie.

 

„JAM JEST doskonałą działalnością każdego narządu i każdej komórki mojego ciała, JAM JEST  doskonałością przejawiającą się teraz w każdym narządzie mojego ciała” – uzdrawianie ciała

 

„JAM JEST Jedyna Obecnością działającą w moim świecie” – powtarzaj jak najczęściej

 

„JAM JEST wiecznym uwalnianiem z każdej ludzkiej niedoskonałości” – uwolnienie od ograniczeń

 

„JAM JEST Substancją, Obfitością już udoskonaloną w Moim Świecie i każdą Konstruktywną rzeczą, którą mogę teraz otrzymać lub pragnąć” – budowanie wolności finansowej

 

Tych afirmacji jest bardzo wiele, a praca z energią JAM JEST to wielka przyjemność. Osobiście stosuję i  odnotowałam u siebie duże wyciszenie i rozumienie praw rządzących. Jeśli ktoś jest zainteresowany lekturą „Złotej Księgi” to zapraszam na stronę http://zlotaksiega.blogspot.com/ gdzie będzie mógł za darmo ściągnąć i przeczytać treść.

 

 

MOJE JAM JEST POZDRAWIA TWOJE JAM JEST