This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Saint Germain i afirmacje

Saint Germain był hrabią, którego istnienie po raz pierwszy kroniki zarejestrowały  w 1710 w Wenecji. Następnych latach pojawił się w różnych wielkich stolicach Europy. Zachwycał wszystkich swoim intelektem, zdolnościami artystycznymi i biegłą znajomością wielu języków. Inni zazdrościli mu wielkich bogactw i majątku, którymi uwielbiał obdarowywać innych jakby nie miały dla niego wielkiej wartości. Zaczęto plotkować na temat jego długowieczności oraz umiejętności zamiany żelaza w złoto. Oficjalnie zmarł i pochowano go w 1784 roku. Jednak po kilku dniach odkopano trumnę, która okazała się pusta. I tak co jakiś czas Saint-Germain pojawia się wśród ludzi pod różnymi nazwiskami.

Sam Saint Germain przyznawał się do uprawiania alchemii i do wolnomularstwa. Twierdził, że jest Bogiem jak każdy człowiek. Odnalazł zdolność obudzenia w sobie pierwiastka Bożego, którym wszyscy jesteśmy obdarzeni. Często powoływał się na słowa i nauki Jezusa i JAM JEST.

Obecnie rozpowszechnia się „Złotą Księgę” Saint Germain’a, w której opisuje drogę do oświecenia. Słynne są również afirmacje JAM JEST, które powtarzane codziennie podnoszą nasze wibracje, budzą naszą Boskość i otwierają na miłość.

Energia Saint Germain’a jest fioletowa i przypisuję się mu współpracę z Archaniołem Zadkielem. Dbają o postęp w rozwoju ludzkości na ziemi i zwrot ku duchowości. Próbują nas przeprowadzić na wyższy poziom.

Poniżej podaję kilka ciekawych afirmacji polecanych przez Saint Germain’a. Powtarzajmy je najczęściej jak możemy po wcześniejszym wyciszeniu się i kilku głębokich wdechach. Możliwa jest również medytacja, ale to może innym razem ;)

Cytaty z księgi:

„…Życie, we wszelkiej swojej działalności, wszędzie gdzie się przejawia jest BOGIEM W DZIAŁANIU. Ze względu na brak wiedzy o sposobie stosowania myślo - emocji, ludzie stale utrudniają przepływ Esencji Życiowej we wszystkim. Gdyby tak nie było, życie przejawiałoby swoją doskonałość z całą naturalnością.

Naturalną tendencją Życia jest Miłość, Pokój, Piękno, Harmonia i Obfitość. Esencji Życiowej jest obojętne kto jej użyje, toteż nieustannie wypływa by przejawiać coraz to więcej swojej doskonałości i zawsze z tym ożywczym impulsem, który jest jej właściwy….”

 

„…Kiedy mówisz JAM JEST powodujesz, że Bóg zaczyna działać. Gdy mówisz „JAM JEST Władzą Boga Wszechmogącego”, nie ma innej władzy, która mogłaby działać – uwolniłeś i wypuściłeś pełną aktywność Boga. JAM JEST oznacza jestem Bogiem w Działaniu, JAM JEST Życiem, Obfitością, Prawdą teraz przejawioną…”

 

 

Uwolnijmy nasza Boskość afirmując:

 

„JAM  JEST bramą otwartą, której żaden człowiek zamknąć nie może” – gdy chcemy wyrwać się presji innych ludzi

 

„JAM JEST wielka Obfitością Boga widoczną w moim użytkowaniu teraz i zawsze” – gdy chcemy zaspokoić nasze potrzeby materialne i twórcze

 

„JAM JEST  Zmartwychwstanie i Życie” – w trudnych momentach

 

„JAM JEST Potężnym Płomieniem spalającym, który teraz, na zawsze pochłania każdy błąd przeszły i teraźniejszy, jego przyczynę i jądro, jak i każdy zbędny twór, za który moja zewnętrzna istota jest odpowiedzialna” – dla wybaczenia sobie i innym uczynków, oczyszczenie, uwolnienie

 

„JAM JEST panowaniem człowieka. Dokądkolwiek bym się udał JAM JEST Bogiem w Działaniu” – dla pewności siebie.

 

„JAM JEST doskonałą działalnością każdego narządu i każdej komórki mojego ciała, JAM JEST  doskonałością przejawiającą się teraz w każdym narządzie mojego ciała” – uzdrawianie ciała

 

„JAM JEST Jedyna Obecnością działającą w moim świecie” – powtarzaj jak najczęściej

 

„JAM JEST wiecznym uwalnianiem z każdej ludzkiej niedoskonałości” – uwolnienie od ograniczeń

 

„JAM JEST Substancją, Obfitością już udoskonaloną w Moim Świecie i każdą Konstruktywną rzeczą, którą mogę teraz otrzymać lub pragnąć” – budowanie wolności finansowej

 

Tych afirmacji jest bardzo wiele, a praca z energią JAM JEST to wielka przyjemność. Osobiście stosuję i  odnotowałam u siebie duże wyciszenie i rozumienie praw rządzących. Jeśli ktoś jest zainteresowany lekturą „Złotej Księgi” to zapraszam na stronę http://zlotaksiega.blogspot.com/ gdzie będzie mógł za darmo ściągnąć i przeczytać treść.

 

 

MOJE JAM JEST POZDRAWIA TWOJE JAM JEST