Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

O mnie….

 

 

 

Mam na imię Ilona. Od kiedy sięgam pamięcią zadaję sobie i Wszechświatowi pytania, na które postanowiłam znaleźć odpowiedź. Po co żyję? Co mam do zrobienia? Jakie jest moje przeznaczenie? Skąd idę i dokąd zmierzam? Co mogę zrobić, żeby być szczęśliwa? Czy mam wpływ na to, co mnie spotyka? I dlaczego JA?

Postanowiłam zacząć od poznania SIEBIE. Odnalezienia tego, czym dysponuję w tym życiu. Uczyłam się z doświadczeń innych osób oraz  własnych. Po latach nauki i poszukiwań wiele już potrafię, jednak to zaledwie kropla w morzu tego, do czego został stworzony człowiek.

Interesuje mnie niesienie pomocy innym, uzdrawianie duchowe wszystkich ciał i ścieżek życia, uwalnianie ludzi od nich samych i bytów nieprzyjaznych. Uczę prawidłowego myślenia i pojmowani świata, w którym przyszło nam egzystować. Zależy mi na tym, aby było coraz więcej ludzi zainteresowanych podnoszeniem własnej świadomości. Wierzę, że im więcej światła, w każdym człowieku tym więcej będzie go na naszej planecie.

Odnalazłam swój sposób na komunikowanie się z aniołami, Opiekunem Duchowym i przewodnikami, istotami ze światła. To oni wskazują mi drogę, którą powinnam kroczyć. Nagle Wszechświat otworzył dla mnie swoje podwoje, ukazał swoje złożone odbicie i chciałabym się tym podzielić z innymi.

Ta podróż w głąb siebie i przestworza Wszechświata prawdopodobnie trwać będzie do końca moich dni w tym życiu. Zapraszam wszystkich, którzy są łowcami własnych prawd i chcą rozwijać swoją świadomość i duszę lub po prostu potrzebują pomocy w podjęciu ważnych decyzji.

Myślę, że odpowiedzi są w nas samych…


Po latach szkoleń, treningów i doświadczeń wypracowałam własną technikę manipulowania wysokowibracyjnymi energiami w celu uzdrowienia ciała i naprawy życia. Łączę wiedzę z bioenergoterapii, Run, numerologii, matrycy energetycznej (dwu punkt), terapii czaszkowo-krzyżowej, SRT (Spiritual Response Therapy), Orinu. Pracę ułatwia mi zdolność jasnowidzenia dzięki czemu łatwiej mi ukierunkować energię. Ponadto robię wgląd w poprzednie wcielenia w celu wykasowania zgubnych programów, analizuję stan duszy - jej wiek, etap i rolę do przepracowania - oraz analizę psychometryczną

W celu umówienia konsultacji i leczenia na odległość proszę dzwonić pod nr tel. 883455299