This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

O mnie….

 

 

 

Mam na imię Ilona. Od kiedy sięgam pamięcią zadaję sobie i Wszechświatowi pytania, na które postanowiłam znaleźć odpowiedź. Po co żyję? Co mam do zrobienia? Jakie jest moje przeznaczenie? Skąd idę i dokąd zmierzam? Co mogę zrobić, żeby być szczęśliwa? Czy mam wpływ na to, co mnie spotyka? I dlaczego JA? Ciągle miałam wrażenie, że to co mnie otacza to nie jest moja rzeczywistość, że powinnam być w innym miejscu. Do dziś odczuwam tęsknotę za inną przestrzenią, za Prawdziwym Domem.

Odkrywanie prawdy postanowiłam zacząć od poznania SIEBIE. Odnalezienia tego, czym dysponuję w tym życiu. Moje drogi wiodły przez wiele różnych ezoterycznych szlaków. Wiele z nich było niebezpiecznych i budziło mój niesmak i niedosyt. Szukałam i szukałam. Poprosiłam "Górę", aby w końcu znaleźć miejsce, człowieka, który powie prawdę, nauczy mnie zbliżać się do Niepoznanego bez wyczyszczenia mojego portfela i wykorzystania energii. No i znalazłam Zbyszka Popko (www.popko.pl). To był początek Prawdziwej, fascynującej drogi. Pragnęłam jak On widzieć i wiedzieć. Ciężko pracowałam  nad sobą, aby obudzić Człowieka Prawdziwego. Chociaż nadal jest moim niedoścignionym wzorcem, dziś jestem samodzielna w moich działaniach. Widzę rzeczy i światy, które nieustannie mnie fascynują i prowadzą przez ziemskie życie.

Moje przygody są niezliczone. Być może kiedyś napiszę książkę o moich doświadczeniach z astralnym i duchowym światem.


Pomagam udzielając konsultacji na żywo i telefonicznie: 883 455 299