Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

O mnie….

 

 

 

Mam na imię Ilona. Od kiedy sięgam pamięcią zadaję sobie i Wszechświatowi pytania, na które postanowiłam znaleźć odpowiedź. Po co żyję? Co mam do zrobienia? Jakie jest moje przeznaczenie? Skąd idę i dokąd zmierzam? Co mogę zrobić, żeby być szczęśliwa? Czy mam wpływ na to, co mnie spotyka? I dlaczego JA?

Postanowiłam zacząć od poznania SIEBIE. Odnalezienia tego, czym dysponuję w tym życiu. Uczyłam się z doświadczeń innych osób oraz  własnych. Po latach nauki i poszukiwań wiele już potrafię, jednak to zaledwie kropla w morzu tego, do czego został stworzony człowiek.

Interesuje mnie niesienie pomocy innym, uzdrawianie duchowe wszystkich ciał i ścieżek życia, uwalnianie ludzi od nich samych i bytów nieprzyjaznych. Uczę prawidłowego myślenia i pojmowani świata, w którym przyszło nam egzystować. Zależy mi na tym, aby było coraz więcej ludzi zainteresowanych podnoszeniem własnej świadomości. Wierzę, że im więcej światła, w każdym człowieku tym więcej będzie go na naszej planecie.

Odnalazłam swój sposób na komunikowanie się z aniołami, Opiekunem Duchowym i przewodnikami, istotami ze światła. To oni wskazują mi drogę, którą powinnam kroczyć. Nagle Wszechświat otworzył dla mnie swoje podwoje, ukazał swoje złożone odbicie i chciałabym się tym podzielić z innymi.

Ta podróż w głąb siebie i przestworza Wszechświata prawdopodobnie trwać będzie do końca moich dni w tym życiu. Zapraszam wszystkich, którzy są łowcami własnych prawd i chcą rozwijać swoją świadomość i duszę lub po prostu potrzebują pomocy w podjęciu ważnych decyzji.

Myślę, że odpowiedzi są w nas samych…

PODZIĘKOWANIA

 

Dziękuję tym, którzy wpłynęli na mój rozwój i okazali mi wyjątkowo wielkie serducho:

(w kolejności alfabetycznej)

Alla Alicja Chrzanowska

Lidia Gdaniec

Adam Muzyka

prof. Józef Onoszko

Edyta Ostrowska

Zbigniew Jan Popko

Magdalena Rutkowska Odero

W szczególności moim najbliższym, którzy pozwalają mi być tu, gdzie jestem.

I wielu, wielu innym aniołkom... Dorocie za hojność jej serca... Asi, Ilonce i Zbyszkowi Kamińskim ;)

....Kasi, Asi, Ewie, Wandzi - mojej tczewskiej grupie oraz całej brygadzie ze Szczecina

Wiem, że ta lista ciągle rośnie

DZIĘKUJĘ!!!